Зустріч з активом громади с.Велика Севастянівка

19 березня відбулася зустріч з активом громади с.Велика Севастянівка, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники правоохоронних органів.

Протягом зустрічі Володимир Валюк спільно з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації надали конструктивні відповіді та роз’яснення щодо децентралізації влади та об’єднання територіальних громад, надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та їх монетизації, індексації пенсій, реформування медицини та заключення декларацій з сімейними лікарями, формування освітніх округів в районі та створення опорних шкіл, ремонту доріг та їх утримання.
Про основні види шахрайств та схеми аферистів проінформував начальник сектору превенції Христинівського відділення Уманського ВП ГУ НП в Черкаській області капітан поліції Олександр Шевчук.
За результатами сходки громадяни отримали необхідні роз’яснення та вичерпні відповіді на турбуючі їх питання.