Життя без перешкод

До Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається щороку 3 грудня, Христинівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості провела вебінар щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та залучення до активного суспільного життя. Провідний фахівець з профорієнтації О.Колісник ознайомила учасників заходу із можливостями служби зайнятості щодо надання допомоги та підтримки осіб з інвалідністю. Присутні обговорили проблеми, що виникають під час пошуку роботи та розглянули можливості успішного  працевлаштування.

Задля безпеки в умовах пандемії, даний захід проведено в онлайн режимі, участь у якому взяли 6 осіб. За 11 місяців поточного року із 64 осіб з інвалідністю, що перебували на обліку в Христинівській районній філії, 19 – працевлаштовані. Всі особи зазначеної категорії отримали профорієнтаційні послуги. Фахівці служби зайнятості з розумінням ставляться до проблем реабілітації та працевлаштування осіб з інвалідністю, тому і надалі надаватимуть їм визначені законодавством послуги.