Інформація про стан поширення коронавірусної хвороби COVID-19 у Христинівському районі станом на 30.11.2020

Христинівське лабораторне відділення ДУ « Черкаський ОЛЦ МОЗ України» інформує, що за 26-29.11.2020 р. надійшли 82 позитивних результати на COVID-19. Найбільша кількість захворілих

в м. Христинівка-43, селах Христинівка, Заячківка, Синиця, К.Гребля, Шельпахівка, Верхнячка по 4 випадки, с.Угловата, Івангород, Пеніжково по 2 випадки, с.Веселівка, Вікторівка, Розсішки, Шукайвода, Орадівка, Талалаївка, Козаче, Іванівка по 1 випадку. Дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки – дотримання дистанції, носіння маски та користування санітайзерами – рятує життя. Бережіть себе та рідних.