ПРО РОБОТУ КРИЗОВОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ ЖІНОК ІЗ ДІТЬМИ «МІСТО ДОБРА»

З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною – організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра».

Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Річна,10;
Контакти: 0 800 503 231 безкоштовний з усіх номерів по Україні;
         +38 (099) 2000 103 офіс БФ «Я майбутнє України»;
         050 243 69 71 керівник Марта Левченко;
Електронна адреса: cityofgoodness@gmail.com;
Офіційний сайт https://misto-dobra.com.ua.
Кризовий центр для жінок із дітьми «Міста Добра» - це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.
Мешканцями Кризового центру «Місто Добра» можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.
         Для зарахування до Кризового центру необхідні:
- попереднє узгодження із центром по телефону чи електронній пошті;
- флюрографія;
- аналіз на Torch-інфекції.
         Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватись.