Конкретний приклад багаторічної співпраці

Головна мета служби зайнятості- забезпечення кожного українця роботою та гідною заробітною платою, а кожного роботодавця-кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни.

Досягнення цієї мети можливе лише із налагодженням тісної співпраці з роботодавцями регіону, особливо з тими, які надають можливість працювати значній кількості людей. Одним з таких роботодавців Христинівського району є сільськогосподарське підприємство Корпорація «Украгротех», яке створене  в  серпні 2001 року, на даний час на підприємстві працює  210 осіб. Протягом 2020 року року на підприємство  було  працевлаштовано 61 особу за різними професіями, в основному це робітничі професії такі, як тракторист-машиніст, водій, вагар, слюсар-ремонтник  та ін… Кожного року підприємство дбає про безпеку праці працівників , тому й в 2020 році за сприянням Христинівської районної філії 28 осіб проходили навчання за програмою «Безпека праці при виконанні сільськогосподарських робіт».    Щороку підприємство плідно співпрацює з Христинівською РФ щодо професійного навчання  і перенавчання працівників та працевлаштування осіб на вакантні місця.   Багаторічний досвід свідчить про те, що співпраця з роботодавцями ефективніша, якщо вона будується на основі врахування інтересів роботодавців. Сподіваємось, що й надалі взаємовідносини підприємства із службою зайнятості будуть зміцнюватися.