Шановні христинівчани!

Дозвольте привітати Вас зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра – Днем Захисника України.

Це свято не лише чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це – свято України. В цей день сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичу міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам. Шановні захисники України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро зичу Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Також сердечно вітаю Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців. Нехай Ваш дім буде наповнений світлом і любов'ю, а робота приносить лише задоволення!

Голова райдержадміністрації                                                                                Володимир ВАЛЮК