ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14 жовтня об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День захисника України.

Напередодні свята в знак вічної шани христинівчани поклали квіти до підніжжя меморіального комплексу «Борцям за волю та незалежність», стел учасникам АТО, Небесної сотні, Братської могили та до Пам’ятного знаку Івану Гонті. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих героїв, які відділи своє життя виборюючи мир та свободу України. Чи є у світі ще народ, який би був таким волелюбним, як український, який би так палко прагнув свободи? День козацтва – данина пошани героїзму козаків, котрі боролися за вільне життя в незалежній державі, незабутнім сторінкам історії українського національно-визвольного руху. Символічно, що День козацтва відзначається разом із православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яку вважають покровителькою українського народу, що надихала козаків, надаючи їм наснаги та сил у боротьбі. Українське козацтво завжди було і залишається символом мужності, незламності національного характеру, непохитності віри і духу. Адже в його лави вступали найсміливіші чоловіки, яких чекали військові походи і битви, щоденна боротьба проти завойовників. Сьогодні також свято мужніх оборонців та визволителів нашої рідної землі, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Впродовж останніх років наші земляки, беручи участь у бойових діях на Сході України, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту наших громадян, відстоюють територіальну цілісність нашої держави. Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це і усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє. Тож у цей день піднесімо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини. Україна пишається своїми патріотами, пам’ять про них навічно залишиться прикладом щирої любові до України в наших серцях і думках. Всім мужнім захисникам України, ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів – міцного здоров'я, добра, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя, спокою і миру. Слава Україні! Слава її мужнім захисникам!