Христинівщина - ремонт доріг

12.10.2020 голова Христинівської районної державної адміністрації Володимир Валюк, голова Христинівської районної ради Анатолій Бордун та керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин обстежили ремонт дороги

загального користування місцевого значення О 241604 Ягубець – Кузьмина Гребля (км 0+000-км 5+430). Ремонтні роботи здійснюються відповідно до Національної програми «Велике будівництво». Станом на поточну дату укладено асфальтобетонне покриття протяжністю 1815 метрів погонних, здійснено розширення проїзної частини до 7 метрів (було 6 метрів), сплановано та укріплено узбіччя. В подальшому, відповідно до графіку робіт по об’єкту, заплановано влаштування горизонтальної дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків.