Працівників бібліотек привітали з професійним святом

30 вересня – у день великомучениць Любові, Надії, Віри і матері їх Софії – бібліотечна громада України святкує Всеукраїнський день бібліотек. У цей день ми відзначаємо високу місію Бібліотеки та Бібліотекаря: інформувати та просвіщати, організовувати безперешкодний доступ до книг для всіх громадян, допомагати і навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання різноманітних ресурсів. Цього дня у читальному залі Христинівської центральної районної бібліотеки відбулися урочисті заходи.

Привітати працівників районних бібліотек завітали голова райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, секретар міської ради Наталія Горохова, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила Марченко, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин. Голова райдержадміністрації Володимир Валюк  у своєму вітальному виступі зазначив, що бібліотеки завжди були і залишаються символом культури суспільства, взірцем його духовності. Подякував за наполегливу творчу працю всім працівникам бібліотечних установ району. Вітаючи зі святом працівників бібліотечних установ, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин нагородив кращих працівників грамотами  Христинівської райдержадміністрації та побажав здоров'я, професійних злетів, родинного затишку.  З привітальними словами та словами вдячності виступили заступник голови районної ради Лариса Федичканич, секретар міської ради Наталія Горохова, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила Марченко та завідуюча центральною районною бібліотекою Раїса Шумовська. Кращих працівників галузі було нагороджено грамотами  районної та міської рад, відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації.