Відбулось засідання комісії з питань протидії корупції, легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення в Христинівці

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Василя Притули відбулося засідання комісії з питань протидії корупції, легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення.  В засіданні  взяли участь керівники відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації, заступник голови Христинівської районної ради Лариса Федичканич, начальник Христинівської ДПІ Уманського управління  ГУ ДПС у Черкаській області Людмила Вусата, директор Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Василь Ковальський та начальник Христинівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Людмила Долобан.

На засіданні комісії заслухано пояснення керівників ТОВ «Кузьмина Гребля», ТОВ «Укртрансдизель», ТОВ «Христинівка-продтовари», ТОВ «Агрофірма Орадівка» щодо виплати застрахованим особам заробітної плати менше законодавчо встановленого розміру, оформлення договорів ЦПХ та керівників ТОВ «Агрофірма Заячківка», ТОВ «Статус АПК», у яких нарахована заробітна плата менше мінімального розміру. Обговорювалися причини та визначалися шляхи підвищення розміру заробітної плати для найманих працівників. Роботодавцям було наголошено, що інформаційно-роз»яснювальні заходи проводяться з метою попередження виникнення порушень, для застереження та інформування про відповідальність за порушення. В свою чергу наймані працівники повинні знати, що розмір майбутньої пенсії залежить безпосередньо від накопиченого за період трудової діяльності страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати.