Днями у малому залі Будинку рад, під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Валюка, відбулося засідання районного оперативного штабу з питань координації робіт щодо своєчасної підготовки об’єктів соціальної сфери  та житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2020 – 2021 років. В ході засідання було заслухано присутніх керівників та членів оперативного штабу про стан підготовки до осінньо-зимового періоду підпорядкованих структур станом на 22 вересня 2020 року.

З метою належної підготовки до опалювального сезону 2020-2021 років у бюджетних установах району виконано ряд заходів передбачених розпорядження Христинівської райдержадміністрації від 28.05.2020 № 71 «Про підготовку житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років». Станом на звітну дату готовність об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років на рівні – 95%, проте ще є ряд проблемних питань, які виникли в ході підготовки. Як зауважив Володимир Валюк, ми повинні опрацювати всі проблемні питання, щоб якісно підготуватися та достойно провести опалювальний сезон 2020-2021 років.