На Христинівщині відбулися урочисті заходи з нагоди Дня рятівника України

День рятівника – це свято сильних і відважних людей, які за покликом душі i серця обрали шляхетну і ризиковану професію, що вимагає від них безмежного запасу міцності, щоденної мужності і справжньої відваги. Долаючи небезпеки, виходячи один на один зі стихією, вони рятують найдорожче в світі – людські життя. З нагоди відзначення професійного свята на території Христинівського РС У ДСНС України у Черкаській області відбулися урочистості.

Привітати працівників цивільного захисту України завітали голова райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, міський голова Микола Наконечний. Виступаючи перед присутніми голова райдержадміністрації Володимир Валюк зауважив: «Стикаючись з дня в день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність  якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів.  Приклади Вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в строю ДСНС об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди» та від імені районної державної адміністрації і  всіх мешканців району висловив щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання    службового обов’язку. З найщирішими словами привітання та подяки за сумлінну працю до присутніх звернулися голова районної ради Анатолій Бордун та міський голова Микола Наконечний. Традиційно для святкового заходу не обійшлося без  відзнак.  За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у забезпечення пожежної безпеки та з нагоди професійного свята, велика група рятувальників Христинівщини отримала грамоти райдержадміністрації, районної та міської рад. На завершення урочистої частини присутні  мали змогу оглянути наявну пожежно-рятувальну техніку та спорядження. Тож, шановні рятівники! Здоров’я Вам, миру, любові, добробуту, процвітання Вам і Вашим родинам!