+109 нових випадків COVID-19 зафіксували в області за добу

Cьогодні, 15 вересня, в області виявили всього 2688 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. +109 за останню добу. Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує очільник області Сергій Сергійчук.

За даними медичних закладів,

132 особи отримують стаціонарне лікування, зокрема госпіталізовані 4 особи з попередньо підтвердженим діагнозом;

920 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції;

1592 (+55) – одужали;

45 (+1) – померли.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 50 %. Загальна кількість ліжок – 234. Черкащина наразі перебуває в усіх чотирьох карантинних зонах. Канів – у “червоній” зоні, Корсунь-Шевченківський та Смілянський райони – в “помаранчевій”. 10 районів перейшли в “жовту” зону, 9 залишилися в “зеленій”.