Ювілейний день народження відзначає Галина Василівна Осадча

Сьогодні прекрасний, благословенний  ювілей зустрічає Галина Василівна Осадча – керуюча Угловатським відділком Корпорації «Украгротех». Зі  щирими привітаннями та запашним короваєм, до винуватиці свята завітали голова райдержадміністрації Володимир Валюк та перший заступник голови Василь Притула, які подякували за багаторічну працю на сільськогосподарській ниві, яскравий приклад людяності, мужності, сили волі, порядності та вручили ювілярці грамоту райдержадміністрації.

Побажали Галині Василівні міцного здоров’я, невичерпної енергії, життєвих гараздів. Цієї святкової днини висловити свою шану й повагу талановитому організатору, принциповому та вимогливому керівнику, мудрому і надійному другу, активній громадянці прийшли колеги по роботі, друзі та соратники. Багато гарних слів та побажань прозвучало в цей день на адресу Галини Василівни. Сьогодні їй дякували за мудрість, щирість, сердечність та бажали, аби подальша життєва дорога освячувалася любов’ю, повагою і пошаною тих, хто поряд з нею, а доля зігрівала міцним здоров’ям та безмежним щастям.