Відбулися збори активу громади с.Талалаївка

28 лютого відбулися збори активу громади с.Талалаївка, в яких взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Христинівського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області.
Напочатку зборів присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять сільської голови с.Сичівка Надії Богачук, яка сьогодні раптова пішла з життя.
Під час зборів представники структурних підрозділів РДА відповіли на запитання мешканців села щодо децентралізації влади та об’єднання територіальних громад, надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та їх монетизацію, про стан доріг та встановлення водогону, благоустрій села.
Сільський голова с.Талалаївка Сергій Ісько звітував перед громадою про виконання сільського бюджету та проведену роботу сільської ради та виконавчого комітету упродовж 2018 року.
Про основні види шахрайств та схеми аферистів проінформували працівники сектору превенції Христинівського відділення Уманського ВП ГУ НП в Черкаській області.
За результатами сходки громадяни отримали необхідні роз’яснення та вичерпні відповіді на турбуючі їх питання.