Відбулося засідання Ради регіонального розвитку Христинівського району за участі обласного очільника Олександра Вельбівця

25 березня в районному Будинку культури відбулося засідання Ради регіонального розвитку Христинівського району.
Захід відбувся в форматі панельної дискусії. В засіданні взяли участь голова обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець, голова районної державної адміністрації Людмила Денисюк, голова районної ради Анатолій Бордун, Народний депутата України Антон Яценко, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, комунальних підприємств, установ, організацій і закладів, делегації сільських, селищних рад на чолі з керівниками територій, керівники закладів соціально-культурної сфери району, сільськогосподарські товаровиробники, представники засобів масової інформації та громадськість району.

На порядок денний було винесене одне комплексне питання - Про підсумки економічного і соціального розвитку Черкащини за 2014-2018 роки, стратегічні завдання щодо забезпечення сталого розвитку району у 2019-2021 роках.
Основним доповідачем став очільник області Олександр Вельбівець. Підводячи підсумки соціально-економічних досягнень області за останні чотири роки та окресливши головні завдання, а також ключові проекти плану перспективного розвитку Черкаської області на 2019-2021, Олександр Іванович наголосив, що наша спільна місія – продовжити розпочаті реформи та довести їх до успішного завершення.
«Сьогодні ми обговорюємо з Вами проект Плану перспективного розвитку на найближчі 3 роки з урахуванням вже набутого досвіду, здобутків та досягнень. Попереду у нас багато завдань, тому ми не маємо права зупинитися на півдорозі. Бо від реалізації проектів цього плану залежить добробут наших громадян та розвиток країни. Ми маємо побудувати міцну українську державу, яка б стала комфортною домівкою для всіх нас і наших нащадків», - звернувся до присутніх голова обласної державної адміністрації.
По закінченню свого виступу Олександр Вельбівець надав конструктивні відповіді на запитання присутніх. Також очільник області поспілкувався з мамою військово-полоненого моряка Владислава Костишина.
Звертаючись до присутніх, Антон Яценко вкотре наголосив на тому, що і надалі буде докладати максимум зусиль задля розбудови та розвитку Черкащини, зокрема Христинівського району.
Про соціально-економічний розвиток та перспективи українського села доповіла сільський голова с.Розсішки Галина Паламарчук.
Підводячи підсумки, Людмила Денисюк зазначила, що сьогодні мають бути почути думки не тільки керівників та депутатів місцевих рад, а в першу чергу мешканців району. Саме тому в районі відбуваються виїзді зустрічі з активом громад та на місцях обговорюються питання, які дійсно турбують населення.
«Виїзні засідання дають нам змогу максимально урахувати всі пропозиції жителів району та внести їх до перспективного плану розвитку 2019-2021. Сьогоднішня зустріч розкрила масштаби розвитку Черкащини за останні роки, окреслено перспективи на майбутнє, які вже впроваджуються та реалізовуються. Олександр Іванович наглядно показав, що за цей період зроблено в області. Як ми бачимо, економіка зростає, залучаються інвестиції та кошти з державного бюджету. Сьогодні ми маємо певну стабільність і наше завдання – надалі працювати на перспективу. Ми обрали свій шлях. Шлях європейської, незалежної, економічно стабільної та соціально розвинутої держави. Ми йдемо своїм шляхом. Ми будуємо сильну демократичну країну. Будемо і надалі працювати задля добробуту Христинівщини, Черкащина та нашої рідної України», - звернулась до присутніх Людмила Денисюк.