Відбулося навчання з питань цивільного захисту

Сьогодні в малому залі Будинку рад відбулися навчання посадових осіб місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та посадових осіб потенційно небезпечних об'єктів, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Участь в навчанні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Іван Рябоконь. Провели навчання завідувач Уманських міських курсів ІІІ категорії Олександр Гребьонкін та майстер з виробничого навчання Уманських міських курсів ІІІ категорії Олександр Борисов.
В ході навчань змістовним матеріалом було доведено основні моменти з Кодексу цивільного захисту України, розкриті питання щодо єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області, проведення евакуації населення в мирний час та в особливий період, оповіщення населення району та підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях, захисту населення від надзвичайних ситуацій (хімічний, медичний, біологічний, інженерний, психологічний).
Вагому увагу було приділено рекомендаціям щодо вироблення алгоритмів практичних дій при виникненні надзвичайних подій на об’єктах з масовим перебуванням людей.
Під час навчання слухачі отримали важливі рекомендації, які допоможуть їм орієнтуватися в питаннях проведення заходів запобігання надзвичайних ситуацій.