Найбільша любов – життя покласти за друзів…

Битва під Крутами обросла легендами і стала прикладом мужності та відваги українського народу. Крути стали початком нової доби в історії України, бо саме вони засвідчили: власну державу треба захищати зі зброєю в руках. І саме та обставина, що мученицьку смерть в ім’я України прийняли юні діти, курсанти і козаки "Вільного козацтва", робить цю подію такою болюче-нестерпною, що не піддається забуттю.

29 січня виповнюється 101 рік з часу бою на залізничній станції Крути.
В Христинівській центральній районній бібліотеці пройшла година пам’яті героїв Крут. Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук разом з начальником відділу культури, молоді та спорту Галиною Кошель відвідали даний захід.
Провели годину пам’яті бібліотекарі центральної районної бібліотеки Галина Шаповал та Людмила Тернесюк. Учні Христинівської спеціалізованої школи №1 ім.О.Є.Корнійчука читали вірші присвячені юним борцям за незалежність та соборність України. Наприкінці заходу присутні переглянули документальний фільм про героїв битви під Крутами.
Завідувач Христинівської районної бібліотеки Раїса Шумовська презентувала тематичну виставку «Пам’ятаємо героїв Крут».