Відбулася зустріч з активом громади с.Орадівка

28 березня відбулася зустріч з активом громади с.Орадівка, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

Протягом зустрічі Володимир Валюк спільно з сільським головою с.Орадівка Вікторія Гоменюк та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації надали конструктивні відповіді та роз’яснення щодо об’єднання територіальних громад та перспективного плану розвитку Христинівщини на 2019-2021 роки, монетизацію субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, , заключення декларацій з сімейними лікарями, зміни у функціюванні програми «Доступні ліки» та попередній список аптек району, які заключили договора співпраці з МОЗ України, надання медичних послуг, реформування освітньої галузі, співпраці з агропідприємствами, стану доріг та їх утримання, сполучення з райцентром, благоустрію села.
Загалом зустріч відбулася у конструктивному ключі. Усі порушенні питання взято на контроль райдержадміністрації.