Відбулася зустріч з активом громади с.Пеніжкове

27 березня відбулася зустріч з активом громади с.Пеніжкове, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники правоохоронних органів.

Протягом зустрічі Володимир Валюк спільно з Тетяною Терещук та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації надали конструктивні відповіді та роз’яснення щодо перспективного плану розвитку Христинівщини на 2019-2021 роки, об’єднання територіальних громад, монетизацію субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, реформування освітньої галузі, заключення декларацій з сімейними лікарями, виконання програми «Доступні ліки», стану доріг та їх утримання, сполучення з райцентром.
За підсумками зустрічі мешканці села отримали відповіді та роз’яснення на питання, які були задані протягом засідання.