Terrasoft запрошує на масштабний відкритий захід для бізнес- та IT-лідерів

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес – і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 року.
Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація)
На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BRM- i CRM – систем.
Гіперпосилання  на сторінку реєстрації учасників на Форум: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2019/kiev?activity=ijigroop_pr_global-tour-2019-kiev&utm_sourse=ijigroop&utm_medium=pr&utm_campaign=global-tour-2019-kiev