15 квітня відбулася зустріч голови Христинівської райдержадміністрації Людмили Денисюк із керівником «ФОП Деревецький О.В.» Олегом Деревецьким - головним претендентом на виконання проектно-кошторисної документації з капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг Христинівського району.

Під час зустрічі були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, начальник управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Лариса Дубашевська, інженер відділу технічного контролю ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» Сергій Кравченко.
Протягом зустрічі розглянуто питання вартості та строків виготовлення проектно – кошторисної документації на об’єкт капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О241503 Умань – Кочубіївка – Верхнячка та об’єкти поточного середнього ремонту автомобільних доріг О241601 Христинівка – Мала Севастянівка (велосипедна доріжка) та О241604 Ягубець - Кузьмина Гребля.
Як зазначила Людмила Денисюк, найголовніше – якнайшвидше виготовити проектно-кошторисну документацію аби вчасно розпочати ремонтні роботи.
Наприкінці зустрічі, учасниками обговорено та узгоджено умови співпраці та подальший план дій задля своєчасної та успішної реалізації виконання ремонту зазначених автомобільних доріг.