Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь в засіданні взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, підприємств, установ та організацій району.
Під час роботи комісії затверджено Координаційний план дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо протипожежного захисту лісів, торфовищ і сільгоспугідь у весняно-літній період 2019 року.
Комісією розглядалися звернення громадян щодо екологічної безпеки та попередження надзвичайних ситуацій, обговорено питання зрізання аварійних дерев, попередження епідемускладнень з холери та інших небезпечних інфекційних хвороб, що мають міжнародне значення.
По всіх питаннях комісією прийняті відповідні рішення та надані доручення відповідальним виконавцям.