Відбулася сходка мешканців с.Івангород

18 березня відбулася сходка мешканців с.Івангород, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники правоохоронних органів.
Відповідно до порядку денного загальних зборів сільський голова с.Івангород Любов Удовенко, звітувала перед громадою про проведену роботу сільської ради та виконання сільського бюджету упродовж 2018 року.

Під час зустрічі Тетяна Сергіївна спільно з представниками структурних підрозділів РДА відповіли на запитання мешканців села про децентралізацію влади та перспективи соціально-економічного розвитку населеного пункту, надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та їх монетизацію, реформування медичної та освітянської галузей, ремонт доріг та покращення автобусного сполучення з райцентром, благоустрій села.
Начальник сектору превенції Христинівського ВП Уманського ВП ГУ НП в Черкаській області капітан поліції Олександр Шевчук проінформував присутніх про основні види шахрайства та схеми аферистів.
За результатами сходки громадяни отримали необхідні роз’яснення та вичерпні відповіді на турбуючі їх питання.