Освітяни Черкащини провели акцію на підтримку військовополонених моряків та їх сімей

Думанецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  (с. Думанці) Черкаської області Черкаського району провела акцію на підтримку військовополонених моряків та їх сімей. Серед  захоплених полонених є військовослужбовці із Черкаської області: Мельничук Олег (м. Сміла) та Костишин Влад (м. Христинівка).

Учні нашої школи  приєднуються до всеукраїнської акції протесту проти агресії Росії та незаконного утримання моряків  і вимагають звільнення їх з-під варти.
Учнівський та педагогічний колектив  Думанецької школи  співпереживає разом із членами сімей українських моряків та висловлює  впевненість у швидкому  поверненні їх додому.