«Я – Громада»

Протягом травня-липня цього року триває Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада», яка є складовою міжнародної програми “U-LEAD з Європою”, фінансованої Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією і впроваджуваної Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.

Виконавцем кампанії є агенція Action Global Communications. В рамках кампанії будуть проведені масові публічні заходи, зокрема, у форматі «Містечко децентралізації» – із залученням широкої громадськості.

У м. Христинівка Христинівського району Черкаської області проведення такого заходу заплановано на 26 червня 2019 року (12:00-14:00).

Заходи Всеукраїнської інформаційної кампанії “Я – Громада” пройдуть у 39 населених пунктах в усіх областях України, за виключенням тимчасово окупованих територій.

Кампанія має на меті:

• підвищити обізнаність населення про позитивні зміни, які відбулись завдяки реформі децентралізації;
  • сприяти кращому розумінню громадянами України сутності реформи децентралізації та розповсюдженню позитивних практик ОТГ;
  • допомогти залученню громадян до активної участі в соціальному, культурному, громадському житті своїх спільнот через конкретні приклади, як самі люди стають агентами розвитку громад, а не пасивними одержувачами чиєїсь допомоги чи послуг;
  • формувати позитивне ставлення до процесів об’єднання громад та децентралізації по всій Україні.