МІП в Парижі презентує стрічку про кулінарні пригоди Миколи Пшениці та Патріка Массі

26 червня о 19:00 в приміщенні Французького інституту в Парижі відбудеться презентація  нової стрічки про Україну та Францію «Смачного».
Стрічка має на меті популяризувати Україну як державу з непересічними гастрономічними можливостями та відобразити дружні відносини із Францією, підкресливши можливі поєднання в кухні.
Стрічку вже подано на низку міжнародних фестивалів.

Участь у заході візьмуть дипломати, представники діаспори, інвестори, що цікавляться Україною, шеф-кухарі, молодь, ЗМІ тощо.
Стрічку зняла «Best Friends Production Film» на замовлення Міністерства інформаційної політики України в рамках Концепції популяризації України в світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі.
Робота є продовженням минулорічної стрічки «Дякую», де японець подорожував Україною, відкриваючи її глядачам в світі.
Адреса: 22 avenue de Messine 75008
Час:19:00
Дата: 26 червня
Про стрічку
Все починається з того, що наш головний герой – Микола Пшениця, знайомить глядача з подробицями свого життя. А саме: його тато українець, який приїхав до Франції і там став успішним кулінаром.
Він та його ліпший друг Патрік - фудбекпекери. Вони з гігантським рюкзаком за плечами, повним всіляких кулінарних таємниць, подорожують різними куточками світу. Під час подорожей хлопці знайомляться з традиціями і місцевими кулінарними хитрощами, обмінюються з іншими кулінарами досвідом.
До України Микола та Патрік приїхали за перемогою в конкурсі «CookNow». Що буде далі та які страви готуватимуть, стрічка має цікавий фінал…