На Христинівщині відзначили День державної служби України

День державної служби України зібрав у залі засідань Будинку рад державних службовців структурних підрозділів райдержадміністрації та посадових осіб місцевого самоврядування.
Відкриваючи зібрання, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк привітала всіх з професійним святом та побажала всім міцного здоров’я, наснаги, терпіння, сили волі та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України.

«Вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові та державі в ім’я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов’язком. Без сумніву, саме на вас покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові нашої України, за втілення в життя всіх найголовніших функцій держави. Від Ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, соціальне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення», - наголосила Людмила Денисюк.
Багато теплих слів привітань на адресу керівництва та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації лунанли від голови районної ради Анатолія Бордуна.
За багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи в роботі, професіоналізм і відповідальне ставлення до обраної справи та з нагоди відзначення професійного свята державні службовці нагородженні подяками та грамотами районної державної адміністрації, грамотами районної ради
З нагоди свята учасників заходу привітали і творчі колективи Христинівщини, виступи яких подарували гарний настрій усім присутнім.

Переглянути фото