Відбулося засідання районної координаційної ради з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2019 року

Днями в малому залі Будинку рад під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тетяни Терещук відбулося засідання районної координаційної ради з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2019 року. Участь в засіданні взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Під час засідання розглядалися питання:
1.Про затвердження плану роботи координаційної ради з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2019 року.
2.Про стан готовності пришкільних відпочинкових таборів з денним перебування, таборів праці та відпочинку до роботи в літній період.
За підсумками засідання комісією прийняті відповідні рішення.