Кілька міст і районів Черкащини переходять із “зеленої” в інші карантинні зони

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі очільник області Сергій Сергійчук. Він, зокрема, зазначив, що під час сьогоднішнього позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердили новий розподіл на рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Новий розподіл почне діяти з 14 вересня, 00.00. Таким чином, м. Канів опинилося в “червоній” карантинній зоні. До “помаранчевої” потрапили м. Сміла та Корсунь-Шевченківський, Смілянський райони. До “жовтої” зони увійшли: міста Черкаси, Ватутіне, Умань, а також  Драбівський, Жашківський, Золотоніський, Кам’янський, Катеринопільський, Лисянський, Маньківський, Уманський, Черкаський райони.

Більше: ТУТ