Нарада з головами територіальних громад щодо подання проєктів регіонального розвитку

Сьогодні в малому залі будинку рад відбулася нарада з головами територіальних громад Христинівського району, щодо проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Заступник начальника управління – начальник відділу житлово-комунального господарства, енергетики  та розвитку інфраструктури управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та довкілля Оксана Петрук ознайомила присутніх із порядком написання та реєстрації проектів через онлайн-платформу https://sectoral.minregion.gov.ua. Зокрема зауважила, що всі документи повинні бути оформлені відповідно до вимог, визначених наказом Мінрегіону від 18.05.2017 № 120 (у редакції наказу Мінрегіону від 15.04.2020 № 93) «Про затвердження Вимог до опису та інформаційної картки проекту регіонального розвитку, який може реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу» . Заявником даних проектів можуть бути центральний або місцевий орган виконавчої влади; органи місцевого самоврядування, агенції регіонального розвитку, утворені відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики». Довідково надала інформацію про нормативно-правові акти, які регулюють процедуру оцінки проектів. Дедлайн подачі інвестиційних проектів на участь у конкурсному відборі до 17 год. 00 хв. 20 жовтня 2020 року включно.