Семінар щодо запланованого масового вивільнення працівників

З метою надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблеми зайнятості трудових колективів, у ситуації запланованого масового вивільнення працівників,  Христинівською районною філією спільно з представниками Управління Держпраці 02 вересня  був проведений семінар для 22 роботодавців району.

На семінарі були присутні голова РДА Валюк В.Г., заступник голови районної ради Федичканич Л.І, директор Христинівської районної філії Ковальський В.Є. та головні державні інспектори управління Держпраці у Черкаській області Козій В.П. та Проценко Р.О.      Ковальський В.Є. ознайомив учасників семінару із вимогами законодавства щодо порядку вивільнення, актуальними вакансіями та послугами, що надає служба зайнятості.     Козій В.П. та Проценко Р.О. особливу увагу  зосередили на вимогах трудового законодавства в частині запланованого масового вивільнення працівників, а також атестації робочих місць за умовами праці, проведення медичних оглядів працівників та інших вимог законодавства з питань охорони праці.   Важливість такого заходу полягає в запобіганні негативним наслідкам у трудовому колективі при вивільненні, знятті соціальної напруги та роз’яснення правових питань.    Всім присутнім на семінарі було надано вичерпні відповіді на питання.