Шановні підприємці!

З нагоди вашого професійного свята – Дня підприємця, прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у розвитку бізнесу! З кожним роком підприємництво все більш активно проявляє себе в самих різних сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних людей. Основою розв’язання нагальних проблем є ділова конструктивна співпраця підприємців, їх об’єднань з органами влади, вирішення найбільш актуальних питань розвитку підприємництва та вдосконалення державної регуляторної політики на засадах партнерства, довіри та взаємодопомоги.

Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові вашої участі в розвитку району. Велику надію, шановні підприємці, покладаю на взаєморозуміння, подальшу ефективну співпрацю заради економічного процвітання району і покращення добробуту наших мешканців.  Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, а повага колег, ділових партнерів, любов та розуміння близьких супроводжують вас завжди. Щастя, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам!