На Христинівщині відзначили 75-ту річницю закінчення Другої світової війни.

Друга світова війна торкнулася кожної української родини. Це була національна трагедія українського народу. Ті далекі події мали трагічні наслідки для кожної української родини. Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.

З метою вшанування пам’яті загиблих героїв та жертв нацизму голова райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, секретар міської ради Наталія Горохова, громадськість міста поклали квіти до Братської могили та пам’ятного знаку Борцям за волю та незалежність України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять  усіх тих, хто загинув на фронтах Другої світової війни, закатованих жертв тоталітарних режимів, тих, хто жертвував життям для визволення України від окупантів. Подвиг ветеранів Другої світової війни – еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.