Шановні учителі, батьки, дорогі діти!

Дозвольте щиро привітати усіх Вас з Днем знань і початком нового навчального року та виразити вдячність за спільну, плідну і творчу працю, за сумісні зусилля щодо розвитку освіти району, за якісну підготовку до нового навчального року, за порозуміння у викликах часу!

Курс нашої держави на якісну освіту, на світові стандарти, підтриманий у кожній школі району, є основою для утвердження впевненості у майбутньому тих, хто сьогодні довірливо заходить у клас. А наша українська школа завжди з честю виконує і буде виконувати свою високу суспільну місію – разом з якісними знаннями нести духовність, плекати національну свідомість і гідність, зберігати любов до рідної мови і народних традицій. Це всенародне свято приходить у кожне місто і село нашої рідної незалежної України. В цей день перед мільйонами представників юного покоління та педагогічними працівниками гостинно відчиняються двері шкіл і гімназій, коледжів та університетів. Перед Вами, молодими, відкриті усі дороги. Йдіть обраним шляхом твердо і впевнено, здобувайте багато славних перемог, досягайте високих вершин професійного успіху. Закладайте для цього міцний фундамент вже сьогодні. Невтомно трудіться, збагачуючись знаннями, вчіться долати труднощі, не обмежуйтесь зробленим, ставте перед собою найвищі цілі і не шкодуйте сил для їх досягнення. Щиро вітаю зі святом усіх батьків і мудрих наставників-педагогів. Нехай сторицею окупляться Ваші труди, хай тільки радість приносять Вам ваші діти і вдячні учні. Бажаю здоров’я, терпіння, мудрості, успіхів та благополуччя у Ваших родинах, щоб Ваші надії та сподівання збулися, а Ваші школярі були тільки успішними. Хай новий навчальний рік буде роком піднесення і зміцнення нашої Української держави. У добру путь, до нових знань, до нових перемог!

Голова                                                                                  Володимир ВАЛЮК