З робочим візитом голова РДА Володимир Валюк відвідав заклади освіти.

В цілях робочої поїздки голова райдержадміністрації Володимир Валюк  відвідав заклади освіти, зокрема Христинівську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №1 ім. О.Е.Корнійчука,  Великосевастянівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та Великосевастянівський заклад дошкільної освіти «Веселики».  Володимир Григорович ознайомився зі станом підготовки закладів освіти до нового навчального року та роботи їх в умовах карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID -19.

Спілкуючись з директорами закладів  оглянув, в яких умовах виховуються  і навчаються діти, поцікавився станом матеріального забезпечення закладів, оглянув харчоблоки та котельні. Адміністрацією та обслуговуючим персоналом даних закладів проведена відповідна робота щодо готовності працювати в умовах адаптивного карантину. Зокрема закуплено дезинфікуючі засоби, безконтактні термометри, антисептики, є можливість проведення занять в начальних кабінетах з дотриманням санітарних вимог. У Великосевастянівській ЗОШ І-ІІІ ст. для дітей з особливими потребами облаштована ресурсна кімната. За період літа вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів і виховання дошкільнят. Великосевастянівські загальноосвітній та дошкільний заклади також оглянули заступник голови районної ради Лариса Федичканич та депутат районної ради Олександр Рак. За підсумками зустрічей проблемні питання взято на особистий контроль та дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.