Вони стояли насмерть за кожного з нас...

На шляху до незалежності український народ часто втрачав своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку за майбутнє нашої держави є і учасники операції об’єднаних сил антитерористичної операції.

З метою гідного вшанування пам’яті учасників АТО, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України перший заступник голови райдержадміністрації Василь Притула, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова, учасник АТО Петро Дзевелюк  віддали дань тим, хто загинув за Україну, та висловити підтритримку їхнім сім’ях та рідним.  Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів. І схиляємося перед дітьми, які втратили батьків. Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну, хто сьогодні боронить нашу державу в зоні проведення антитерористичної операції. Вічна пам'ять! Слава Героям! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!