Христинівчани вшанували пам’ять захисників України

День пам’яті захисників України відзначається щорічно 29 серпня відповідно до Указу Президента № 621/2019 від 23.08.2019 «Про День пам’яті» на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві. Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат. Захищаючи територіальну цілісність нашої країни, мир і спокій у наших домівках вони віддали найцінніше - життя.

Відтак з метою гідного вшанування подвигу та увічнення пам’яті полеглих настоятель храму Святої Трійці протоієрей отець Геннадій провів молебень за спокій душ загиблих учасників АТО, які віддали свої життя в боях за незалежність України. Помолитися та віддати шану загиблим Героям прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Василь Притула, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний, представники районного військового комісаріату, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість. Після молебені відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Борцям за волю та незалежність, стелл Учасникам АТО, Небесній Сотні та алеї пам’яті. Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання! Представники влади, звертаючись до матері загиблого Олександра Грицаюка,  подякували за виховання сина та висловили глибоке співчуття. Вічна пам’ять Героям!