Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні  під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Валюка, проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.  Згідно порядку денного комісією розглянуто питання про доцільність зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей, надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.