Голова райдержадміністрації Володимир Валюк відвідав Угловатський відділок Корпорації «Украгротех»

В рамках робочої поїздки голова райдержадміністрації Володимир Валюк відвідав Угловатський відділок Корпорації «Украгротех». Спілкуючись з керуючою відділком Галиною Осадчою, очільник району поцікавився фінансовим станом, орендною платою, структурою земель, культурами, які вирощують, справами у тваринництві.

Галина Василівна поділилася власними напрацюваннями щодо технології вирощування  зернових культур, сортами зернових та сучасними методами обробітку грунту,  засобами захисту рослин від шкідників та бур’янів, вирощуванням ВРХ. Господарство являється одним з передових в районі і є яскравим прикладом того як треба господарювати:  працює стабільно, врожай збирається оперативно, приділяється належна увага до сплати податків, орендної і заробітної плати та розширенню земельних угідь орної землі за рахунок земельних ділянок пайовиків. Ознайомившись зі станом справ у господарстві та планами на перспективу, голова райдержадміністрації Володимир Валюк подякував Галині Василівні та працівникам підприємства за їх нелегку працю і побажав успішного завершення сільськогосподарського року, здійснення планів і задумів, здоров’я - усім хліборобам та живильної вологи, яка стане запорукою гарного врожаю наступного року.