Станом на 23 серпня на Черкащині – антирекорд. 38 нових випадків коронавірусної інфекції за добу

Сьогодні, 23 серпня, на Черкащині антирекорд щодо кількості виявлених інфікувань на коронавірус. За добу обласний лабораторний центр МОЗ обстежив 559 осіб. За 23 серпня позитивних на COVID-2019 виявили 38 випадків, інформує голова ОДА Роман Боднар.

У розрізі районів:

? м. Черкаси-5,

? Драбівський район -5,
? Уманський район-1,
? м. Умань-1,
? Шполянський район – 1,
? м. Золотоноша-1,
? Катеринопільський – 1,
? Лисянський-1,
? Смілянський район-7,
? м. Сміла-2,
? Христинівський район-5,
? Корсунь-Шевченківський район-3,

? м. Канів-5

52 особи перебувають на стаціонарному лікуванні у закладах області, 202 – на амбулаторному. 996 осіб одужали. Із початку карантину були інфіковані 1286 осіб. Заповненість ліжок у закладах охорони здоров‘я – 24%. – Кількість хворих збільшується по всій країні, – відзначає Роман Боднар. –  Черкащина поки що в безпечній «зеленій» карантинній зоні. Але, як бачимо, ситуація стрімко міняється.Нагадаємо, що показники для визначення індикатора заповненості ліжок, призначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, змінилися. Відтепер цей індикатор буде визначатися за двома показниками.Перший показник – відсоток заповненості ліжок пацієнтами з COVID-19. Діагноз має бути підтверджений позитивним тестом ПЛР. Цей показник використовується для визначення рівня епідемічної небезпеки в області. Другий показник – відсоток заповненості ліжок пацієнтами з COVID-19 і пацієнтами з підозрою на це захворювання. Цей показник використовується для моніторингу стану готовності системи охорони здоров’я до надання медичної допомоги хворим з коронавірусною хворобою.