На Христинівщині відзначили День Державного прапора та 29-у річницю Незалежності України

Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята- День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України. За традицією багатьох років районні урочистості за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, учасників АТО, трудових колективів, організацій, установ та громадськості розпочалися з церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку Борцям за волю та незалежність, стелл Небесній Сотні та учасникам АТО.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання усіх Героїв, які віддали своє життя за Україну.  Протягом років наш стяг став не просто символом державності - він майорить під час найважливіших подій в історії країни. Синьо-жовтий прапор став уособленням свободи, сили і єднання нашого народу. Урочисто підняти Державний прапор України було доручено учасникам АТО молодшому лейтенанту Терещуку Руслану Юрійовичу та старшині Короташу Володимиру Олександровичу. Вітаючи учасників святкових заходів, голова районної державної адміністрації Володимир Валюк  підкреслив значимість цього свята в особливий для України час – період проведення антитерористичної операції на Сході країни, акцентував увагу присутніх на важливості єднання українського народу у справі зміцнення і розвитку держави, захисту її суверенітету й територіальної цілістності, утвердження патріотизму, незмінності європейського вибору, гідного вшанування борців за незалежність України усіх поколінь. Також очільник району побажав міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. З Днем Державного прапора України та святом Незалежності привітали присутніх та всіх земляків заступник голови районної ради Лариса Федичканич та міський голова Микола Наконечний. Вони, зокрема, побажали землякам миру, міцного здоров’я, добробуту і втілення мрій та сподівань. Всім українцям – злагоди, громадянського спокою, успіхів в праці на благо держави та суспільства. Захід завершився концертом, підготовленим художніми колективами району.