#Великебудівництво: Продовжується будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Розсішки

Нещодавно голова райдержадміністрації Володимир Валюк, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Притула, секретар сільської ради Людмила Марченко здійснили черговий виїзд та оглянули продовження будівельних робіт на будівництві амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Івана Гонти,2 в с. Розсішки.

Зокрема облаштовано металеві каркаси для підвісних стель «Армстронг»  в усіх приміщеннях,  проведено обшивку стін гіпсокартонними листами, та шпаклювання,  розпочато покриття підлоги та стін керамічною облицювальною  плиткою, здійснено монтаж внутрішніх комунікацій тепло та водопостачання. Доставлено тротуарну плитку для облаштування відмостки навколо приміщення амбулаторії. З метою забезпечення якісного та вчасного виконання робіт проводиться систематичний контроль за станом ведення ремонтних робіт.