Дорожні роботи: Розпочато капітальний ремонт дороги загального користування місцевого значення О 241604 Ягубець – Кузьмина Гребля, км 0+000 – км 5+430

На виконання розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 26.02.2020 № 118 «Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які будуть фінансуватись у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах» (зі змінами), та в результаті проведення тендерної процедури, в районі розпочато капітальний ремонт дороги загального користування місцевого значення О 241604 Ягубець – Кузьмина Гребля, км 0+000 – км 5+430 (окремими ділянками).

Дана дорога включена до першочергових заходів ремонтних робіт районної «Програми розвитку дорожнього господарства Христинівського району на 2019-2021 роки» та погодження з депутатами Христинівської районної ради. Замовником робіт є Департамент будівництва облдержадміністрації. Виконавцем робіт приватне підприємство «Дорстрой». Ремонт дороги розпочато згідно календарного графіку виконання робіт по об’єкту. Влаштування дорожнього покриття планується завершити до 1 жовтня 2020 року. Нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків, відповідно до укладеного договору, заплановано на 2021 рік. Питання утримання та ремонту доріг усіх форм власності залишається на постійному контролі керівництва району.