Активні про активних. Черкасців запрошують долучитися до Міжнародного дня молоді

Онлаи?н-марафон «100 хвилин з молоддю для молоді» відбудеться 12 серпня о 15:00 год.  Його організовує Мінмолодьспорту спільно з Представництвом ООН в Украі?ні та за підтримки Всеукраі?нського молодіжного центру. Цьогоріч Міжнароднии? день молоді має тему: «Залучення молоді задля глобальних змін». Тож 10 активних молодих людеи? з різних куточків Украі?ни, які є рушіями змін у своі?х громадах вже готові поділитися своі?ми історіями успіху.

Під час бліц-обговорень кожен з учасників розповість про свіи? досвід: як змінювати світ навколо себе, заи?матися улюбленою справою, а також, які є можливості для інших молодих людеи?, що готові долучитись до цікавих ініціатив. Захід відбуватиметься в онлаи?н-форматі та транслюватиметься на декількох Facebook-сторінках: United Nations in Ukraine, Міністерства молоді та спорту Украі?ни, Фонду Народонаселення ООН в Украі?ні – UNFPA Ukraine. Також інформуємо, що з 04 до 14 серпня глядачів телеканалів регіональних філіи? Національноі? суспільноі? телерадіокомпаніі? Украі?ни (UA:Суспільне) знаи?омитимуть із цьогорічними лауреатами Преміі? Кабінету Міністрів Украі?ни за особливі досягнення молоді у розбудові Украі?ни. Відео будуть доступні в міжрегіональному проєкті «Ранок на Суспільному», у блоках між програмами в ефірі філіи? та на цифрових платформах.