У Держгеокадастрі Черкащини з початку року зареєстрували понад 23 тисячі земельних ділянок

Державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області цього року зареєстрували в Державному земельному кадастрі (ДЗК) понад 23 тисячі земельних ділянок, зокрема в липні – 3062, та надали витяги з ДЗК на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки.

Також видано майже 14 тисяч витягів із ДЗК про земельну ділянку, понад 8 тисяч довідок з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями, внесено до ДЗК понад 14 тисяч відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць і про земельну ділянку. Загалом протягом зазначеного часу кадастрові реєстратори Черкаської області надали понад 84 тисячі адміністративних послуг із питань ведення Державного земельного кадастру. Довідково: відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.