Проведено обстеження греблі на дорозі загального користування місцевого значення /М-12/ – Шельпахівка – Удич

Реагуючи на спільне звернення депутатів та жителів с.Шельпахівка щодо руйнування греблі на дорозі загального користування місцевого значення /М-12/ – Шельпахівка – Удич, начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та довкілля Христинівської районної державної адміністрації Іван Рябоконь та інженер з технічного нагляду ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» Сергій Кравченко разом із сільським головою с.Шельпахівка Віктором Обаразом здійснили обстеження штучної споруди на даній дорозі.

В результаті поїздки за зовнішніми ознаками виявлено, що даний об’єкт є аварійним, не забезпечує безпечних умов дорожнього руху та потребує ремонту. Вирішено внести пропозиції до Департаменту будівництва Черкаської облдержадміністрації щодо необхідності ремонту даної споруди та включити до плану графіку з надання послуг з експлуатаційного ремонту доріг Христинівського району на серпень – вересень 2020 року.