Філія АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Хлібна база № 86» розпочала прийомку зерна

Задля ознайомлення з ходом приймання ранніх зернових перший заступник голови райдержадміністрації Василь Притула здійснив робочу поїздку на філію АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Хлібна база № 86». Перш за все він поспілкувався з директором Андрієм Медвідь, який розповів про хід робіт на елеваторі.

Пройшовшись територією елеватора оглянули складські приміщення, зони приймання та просушки зерна, пожежне відділення. На даний час підприємством прийнято понад 1500 тонн пшениці.  Варто зазначити, що пшеницю приймають ІІ, ІІІ та ІV класів. Прийомка зерна проводиться двома приймальними зонами: для великогабаритного та малогабаритного транспорту. Потрапляючи у складські приміщення зерно проходить очистку та сушку. Готові приміщення для зберігання пізніх зернових культур. На сьогодні підприємство співпрацює із ДП ДГ «Нива», СВК «Трудівник» та ФГ «Чиста Криниця» Гайсинського району.  «Приємно, що підприємство продовжує роботу, адже це і додаткові робочі місця зі стабільною оплатою, і надходження до бюджету. Гадаю  хлібна база буде вигідною та зручною для наших аграріїв та стане одним з найкращих прикладів розвитку територій» - наголосив Василь Вікторович. Проводиться робота щодо розширення кола суб'єктів співробітництва та зміцнення своїх позицій на зерновому ринку за рахунок прекрасного географічного розташування, гарних потужностей, наявних поруч виробників сільгосппродукції.