Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Відбулося засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Христинівського району.

Переглядів: 351

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад за участю першого заступника голови райдержадміністрації Василя Притули та керівника апарату райдержадміністрації Станіслава Пилипишина відбулося засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Христинівського району.

Під час засідання голова конкурсного комітету, начальник управління містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та довкілля райдержадміністрації Іван Рябоконь ознайомив присутніх із нормативно-правовими актами відповідно до яких проводиться відкритий конкурс з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування, які не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути). Також, Іван Васильович поінформував членів конкурсного комітету про те, що на конкурс винесено 5 об’єктів, які включають 8 внутрішньорайонних маршрутів. Всього на конкурс надійшло 4 заяви на 4 об’єкта конкурсу від 3 перевізників-претендентів. В результаті конкурсу вирішено рекомендувати організатору (райдержадміністрації) надати право на обслуговування маршрутів по об’єкту:

    № 2 - маршрути № 123 „м.Христинівка - с.Синиця“ та № 128 „м.Христинівка-с.Шельпахівка“, перевізнику-претенденту ФОП Галушко Л.Б., яка єдина подала документи на даний об’єкт;
    № 4 – маршрути № 129 „м.Христинівка-с.Веселівка“ та № 136 „с.Ліщинівка - м.Христинівка“ перевізнику-претенденту ФОП Рога Р.В., який єдиний подав документи на даний об’єкт, зобов’язавши перевізників у найкоротший термін виконати усі законодавчі вимоги, зокрема щодо реєстрації у Єдиному реєстрі перевізників для поновлення інформації стосовно існуючих договорів із суб’єктами господарювання, що надають послуги з виконання технологічних операцій.

Щодо об’єктів конкурсу:

-  №  1 –  маршрут № 120 „м.Христинівка - с.Гребля“;

- № 3 – маршрути № 125 „м. Христинівка - с. Зоряне“ та № 130  „м.Христинівка-с.В.Севастянівка“;

- № 5 – маршрут № 136 „м.Христинівка - с.Христинівка“, конкурсним комітетом вирішено, рекомендувати організатору перевезень повторно оголосити конкурс.« повернутися до списку новин