Жнива в розпалі: жнивує відділення ДП «Черкаська дослідна станція біоресурсів» с.Ягубець

В цілях робочої поїздки перший заступник голови райдержадміністрації Василь Притула відвідав відділення ДП «Черкаська дослідна станція біоресурсів» в с.Ягубець. Спілкуючись із завідувачем відділення Валерієм Поціпух обговорив хід проведення жнивної кампанії, забезпеченість господарства технікою, оглянув відновлені технологічні сховища для напольного зберігання зібраного збіжжя.

Жнива ранніх зернових в господарстві завершено, проте, сільськогосподарський рік продовжується. Потрібно    ще зібрати пізні сільськогосподарські культури, зберегти вирощений урожай, закласти основи врожаю наступного року. Сьогодні в господарстві  працюють на майбутнє: проводять оранку та готують грунт під посів, готують насіння озимих та ярих культур.        Керівник господарства зазначив, що  несприятливі погодні умови,  різкі перепади температурного режиму дещо пригальмували розвиток рослин і вчасне їх достигання.